Priemonės nuo pelėsio – Super Fungicidas AG 100

Priemonės nuo pelėsio. Pelėsio naikinimas, kam visa tai?
Greičiausiai, kad beveik kiekvienas, savo gyvenimiškoje patirtyje yra susidūręs su pelėsiu. Kas namuose, kas bute, kas sandėlyje, automobilyje ar net pirtyje bei baseine. Žinoma, kad pelėsio kompanija priimtina ne visiems, todėl stengiasi įvairiomis priemonėmis juo atsikratyti. Ilgą partizaninį karą vykdantys vartotojai gali pasakyti, kad pelėsio sunaikinti neįmanoma. Tai klaidingas teiginys, todėl mes galima pristatyti labai puikų ir koncentruotą pelėsio naikintoją, kuris rinkoje yra pavadinimu Super Fungicidas AG 100.

Priemonės nuo pelėsio

Taigi, pelėsiui neįmanoma pirštu parodyti durų, o jis taip parastai Jūsų patalpų nepaliks. Prieš dezinfekuojant paviršius, kurie glaudžiai bendravo su pelėsiu, būtina dezinfekuoti ne tik sienas ar lubas. Pelėsis toks nematomas grybelis, kuris matomas mikroskopu, o vėliau, žinoma, jau pamatomas ir plika akimi, kai jis būna okupavęs ir išsiplėtęs sienų ir lubų kampe arba grindų ar sienų kampuose ir sunkiai pasiekiamuose bei drėgnose vietose. Taigi, prieš naikinimo priemonė nuo pelėsio panaudojimą, būtina patalpas ir paviršius išvalyti mechaniškai.

 • Paviršiai nuskalaujami vandeniu (siekiama nuplauti grybelio išsiplėtusias poras);
 • Kitas veiksmas – paviršiaus apdorojimas pašluoste, kempine ar automatiniu prietaisu – pulevizatoriumi, liaudiškai visi jį vadina kerneriu, nors tai tik vienos iš gamintojų pavadinimas;
 • Pelėsio naikinimas vyksta apie 30 minučių (įsisenėjusio pelėjusio naikinimas kartojamas 3-4 kartus), todėl paviršius privalo būti dar drėgnas, kad Super Fungicidas lengviau prasiskverbtų į valomo medžio ar betono paviršių. Po naikinimo priemonės nuo pelėsio panaudojimo, paviršių nuplauti nereikia;
 • Jei pelėsiu padengtas paviršius yra dengtas glaistu, špakliu, gruntu, laku, dažais ar kita medžiaga, jas privalu kruopščiai pašalinti, o paviršių nušveisti aštriu švitriniu popieriumi, dratiniu šepečiu, po to nuvalyti drėgna šluoste.

Pirčių vandens ir baseinų dezinfekcija

kaip isnaikinti pelesi baseine

Super Fungicidas AG 100 koncentruota priemonė, pelesio valiklis, kuri labai efektyviai naikina pelėsius ir užkerta kelią jo plitimui bei atsiradimui po išnaikinimo. Šis produktas visiškai nekenksmingas gamtai ir Jūsų sveikatai, jei šį produktą naudosite uždarose patalpose. Šio koncentruoto Super Fungicido skilimo rezultatas – deguonis (O2), kuris išsiskiria į aplinką. Tad pelėsio naikinimo priemonė yra geriausias Jūsų pasirinkimas.

Kaip naudoti Super Fungicidas AG 100?

 • Nupurkšti paviršių su neskiestu Super Fungicidas AG 100 tirpalu, bet prieš tai, būtina vietą, kur atsirado pelėsis nušveisti kempine aš šepečiu ir palaukti apie 30 minučių;
 • Leiskite paviršiui nudžiūti;
 • Jei pelėsio gausu, rekomenduojama tokią pat procedūrą atlikti kelis kartus, leidžiant paviršiams nudžiūti kaip ir pirmą kartą.
 • Po kiekvieno pakartoto proceso karto, ant purškiamo paviršiaus didėja ir sidabro koncentracija, todėl didėja ir fungicidinės funkcinės savybės;
 • Procedūros kartojamos 3 ar net 4 kartus tokiu atveju, jei prieš preparato panaudojimą nebuvo pašalintas drėgmės atsiradimo šaltinis, o paviršius – apleistas įsisenėjusiu grybeliu.
 • Rekomenduojamas Super Fungicidas AG 100 kiekis:
  Jei matomi tik atskiri pelėsio taškeliai – 0,4 litras/1-2m2 (koncentratą galima atskiesti 400ml distiliuoto vandens);
  Jei pelėsių kiekis ant paviršiaus yra vidutinis – 0,6 litras/1-2m2;
  Jei matomas tankus sluoksnio pelėsio, jį naikinti rekomenduojama – 1 litras/1-2m2;
  Taigi, veiksmas, kaip panaikinti pelesi nėra sudėtingas, todėl, jį atlikti galima atlikti ir buitinėmis sąlygomis. Tam nereikalingas joks išankstinis pasiruošimas. Tereikia žinoti veiksmus žingsnis po žingsnio, kuriuos atliekant nesudėtingai atsikratysite atrodančio neišnaikinamo pelėsio namuose ar pramonės objektuose. Taigi, dabar atrasite priemonę ir žinosite, kaip isnaikinti pelesi.
  Straipsnis panaudotas iš Priemonės nuo pelėsio – Buksvarus.lt!

Vandens filtrai namui – sprendimai neskubant

Vandens filtrai namui. Kiekvienas namo savininkas ir jame gyvenantys nori užsikrinti vandens kokybę. Kadangi kiekvienas šaltinis turi skirtingą vandens sudėtį, kai kuriems tenka priimti sprendimus dėl vandens tiekimo į namus kokybės užtikrinimo. Tinkamiausias vandens kokybės užtikrinimui namuose yra vandens filtrai.

Vandens filtrai namui

vandens filtrai namui

Šylant orams atgyja daugybė statybos sektorių. Prijungti namą prie vandens tiekimo sistemos taip pat gali būti vienas iš darbų sąraše. Nors kai kurie vartotojai tenkinasi vandeniu, kurį filtruoja Brita vandens filtrų pagalba, tačiau našumo reikalaujantys renkasi galingesnius. Brita filtrai gali išfiltruoti nemažai vandens per dieną, tačiau tam teks užtikrinti vandens įpylimą, laukimą filtruojant ir keičiant filtrus. Vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt užtikrina ir garantuoja našumą pagal name gyvenančių asmenų skaičių. Tačiau prieš tai naudinga ištirti vandenį, kad būtų galima parinkti tinkamiausius filtrus. Tad skubėti tikrai nėra prasmės.

Siūlomų filtrų rūšys

Pureaquafilter.lt ilgametę darbinę patirtį turintys specialistai renkantis filtrus namui rekomenduoja neskubėti. Tai nėra mados vaikymasis ir pavydo emocijų demonstravimas prieš kaimynus. Kadangi filtrų namui yra kelios pagrindinės rūšys, ne visiems namams reikalinga kiekviena filtravimo sistema.

 • Mechaniniai filtrai išfiltruoja iš vandens smėlį, molį, dumblą, rūdis ir kitas nepageidaujamas medžiagas, ked jos nepatektų į namų vandens tiekimo sistemą. Tai vadinama pirminio filtravimo sistema, kuri gali būti montuojama tiek prie vandens įvado lauke, tiek namuose;
 • Vandens nugeležinimo filtrai namuose tarnauja iš vandens šalinant esantį geležį, sieros vandenilį. Namui reikalinga vandens kokybė bus užtikrinta šios filtravimo sistemos pagalba. Didelis vandens kiekis vandenyje daro jį neskaidriu ir neskaniu. Sieros vandenilis prideda ir nemalonų dvoką, kuris panašus į supuvusius kiaušinius;
 • Kietas vanduo namuose pastebimas iškart. Ant naudojamo vandens prietaisų paviršių dažniau kaupiasi kalkių nuosėdos. Į tai nekreipiant dėmesio ir nenaudojant minkštinimo bei nukalkinimo filtrų dažniau genda ir namų buityje naudojama technika. Vandens šildymo boileriai yra pagrindiniai prietaisai, kuriems didelė įtaką daro kietas vanduo. Po to seka skalbimo mašinos, indaplovės, kavinukai. Nukalkinimo ir minkštinimo filtrai namui užtikrins maksimalų kalkių nuosėdų atsikratymo veiksmą.

Ieškantiems geriausių filtrų namui Pureaquafilter.lt parinks tinkamiausius po konsultacijos. Filtrus pristatys ir sumontuos bei atliks nuolatinę filtravimo sistemų priežiūrąn name.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Vandens filtrai – sveikatos garantas

Vandens filtrai daugiau asocijuojasi su buityje naudojamo vandens kokybės gerinimu. Neretai buityje galima rasti 2-3 litrų talpos filtrus Brita. Tačiau tai tik minimalaus vandens poreikio tenkinimui. Esant dideliam bei kokybiškam vandens suvartojimui ne tik buityje, bet ir biure naudinga rinktis filtravimo sistemas, kurios pajėgios išvalyti didesnį vandens kiekį.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Toje erdvėje, kurioje filtruoto vandens poreikis yra didesnis nei gali garantuoti Brita filtrai, į pagalbą skuba Pureaquafilter.lt specialistai. Didesni pajėgumai ir didesnio vandens kiekio išfiltravimas leidžia patogiai naudoti vandenį nesibaiminant jo kokybe. Pureaquafilter.lt filtrai vandens kokybės gerinimui yra parenkami individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo poreikius. Todėl namuose ar biure galėsite naudotis tokiu kokybiško vandens kiekiu kokio būtinybę turite.

Kokybiškas vanduo – sveikatos šaltinis

Daugelis sutiks, kad kokybiškas ir švarus vanduo yra sveikatos šaltinis. Ne veltui žmonės kalba ir moko savo vaikus, kad sveikatai įtakojantys ir palaikantys elementai yra trys.

 • Oras;
 • Maistas;
 • Vanduo.

Tad pasinaudoję Pureaquafilter.lt rekomendacijomis bei patarimais, Jūsų namuose ar biure bus sumontuoti vandens filtrai ar filtravimo sistemos. Jos užtikrins kenksmingų dalelių patekimui į Jūsų organizmą ar gamybos procesą. Štai kodėl filtravimui siūlomos Pureaquafilter.lt sistemos yra tokios populiarios Lietuvoje.

Ką Pureaquafilter.lt siūlo

vandens filtravimo sistemos

 

Pasidomėjus ką siūlo Pureaquafilter.lt specialistai vandens filtravimui ir kokius filtrus gali pasiūlyti, vargu ar sau nerasime tinkamiausius. Filtrų rūšių su konkrečia paskirtimi yra gan daug, todėl pasikonsultavus atrasite tai ko ieškote – vandens filtrus kokybės užtikrinimui.

 • Vandens nugeležinimo sistemos;
 • Vandens minkštinimo filtrai;
 • Geriamo vandens gaminimo sistemos;
 • Filtrai skalbyklėms ar indaplovėms;
 • Filtrai dušui.

Vieninteliai filtrai, kurių nepavyks rasti Pureaquafilter.lt, tai – Brita. Tačiau atsižvelgiant į savo poreikius, greičiausiai tokių ir neieškote, nes Jums reikalingas didesnio vandens kiekio filtravimas, todėl Pureaquafilter.lt vandens filtras bus geriausias pasirinkimas.

Jei apie vandens filtrus tik svarstote, bandote išsirinkti geriausius, visada naudinga pasikonsultuoti tam, kad atrasti geriausią atsvaros tašką ir įsigyti naudingiausius Jums. Vanduo – Jūsų sveikatos eliksyras.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius