Polietileninės nuotekų talpos – svarbus žingsnis į tvarią ateitį?

Polietileninės nuotekų talpos. Moderniu rotacinio liejimo metodu liejamos talpos yra gaminamos iš polietileno miltelių. Ką tai reiškia? Kaip žinome polietileninė talpykla yra ilgaamžis sprendimas, kuris tarnaus ilgai. Na o po naudojimo, kai talpykla susidėvės ir nebebus tinkama naudoti – bus galima ją perdirbti ir vėl perdirbti naujam gaminiui. Taigi Nuotekų talpos gali ne tik valyti buitines nuotekas, bet ir būti tvarus ir ilgametis sprendimas. Todėl kam naudoti metalines ar stikloplasčio talpyklas, kai galime rinktis polietilenines.

Polietileninės nuotekų talpos

Polietileninės nuotekų talpos

Ar nuotekų talpos gali būti laikomos tuščios?

Paprastai užsakius polietileninę talpyklą ir ją užkasus bei nusprendus laikyti tuščią – nėra gerai, nes ji gali laikui bėgant deformuotis dėl išorinių veiksmų tokių kaip gruntinio vandens įtaka ir panašiai. Todėl jei yra perkamos nuotekų talpos, skirtos nuotekoms valyti, na tiksliau talpos skirtos vandeniui – jas ir reikėtų laikyti pripildytas, o ne tuščias.

Nuotekų talpos ir lietaus surinkimo sistemos

Šiais laikas įrenginiams ir technologijoms tobulėjant, nuotekų talpos gali būti puikiai pritaikomos lietaus vandeniui laikyti. Tiesiog yra reikalinga, jog lietaus sistema būtų įmontuota į nuotekos talpos vidų ir teisingai sumontuota prie naudojamo objekto.

Ateityje, kai vandens kainos auga, na o aplinkos apsaugos tema darosi vis aktualesnė ir svarbesnė, lietaus surinkimo sistemos gali tapti neišvengiamu dalyku. Lietaus surinkimo sistemos ne tik padeda išsaugoti vertingą vandenį, bet ir skatina aplinkos tvarumą bei puoselėja atsakinga požiūrį į aplinką. Daugelyje šalių vis daugiau įmonių ar fizinių asmenų įtraukia lietaus vandens surinkimo sistemos montavimą į pastatų projektus. Šios sistemos atspindi gebėjimą sujungti naujoves ir aplinkos išsaugojimą, kas itin ryškiai prisideda prie aplinkos išteklių tausojimo.

Taigi, lietaus surinkimo sistemos yra veiksmingas būdas išsaugoti vandenį, sumažinti aplinkos taršą bei prisidėti prie dar modernesnės ateities.

Ar ekonomiškas sprendimas yra lietaus surinkimo sistemos?

Lietaus surinkimo sistemos yra ekonomiškas sprendimas, nes jis leidžia sutaupyti geriamojo vandens kiekį. Jeigu remiantis statistika, tai galima sakyti, kad lietaus surinkimo sistemos atsiperka per 7 metus, na o toliau jau sistema jums „neša“ naudą.

Talpinami SEO straipsniai

Vaikų lauko žaidimo aikštelės iš medžio

Vaikų lauko žaidimo aikštelės. Persikraustėte į naują nuosavą namą ar kotedžą su atskiru kiemu ir turite vaikų, tačiau dar neturite kieme pramogų vaikams? Mes turime pasiūlymą, kuris tikrai nudžiugins tiek Jus, tiek Jūsų mažuosius gyventojus.

Vaikų lauko žaidimo aikštelės

Vaikų lauko žaidimo aikštelės

Tėvai dažnai ieško tokių lauko pramogų, kurios būtų saugios ir smagios vaikams, vis dažniau atkreipia dėmesį į specialistų rekomendacijos, ko nesirinkti ir kaip saugiai užsiimti žaidimu su vaikais. Džiaugiamės jog tokią pramogą galime pasiūlyti Jums ir Jūsų vaikams, vaikų lauko žaidimo aiksteles MazylioPalepe.lt yra geriausias Jūsų pasirinkimas. Tad visus šiuo kriterijus puikiai atitinka mūsų medinės žaidimų aikštelės vaikams. Jeigu jau žinote, kokių pramogų norite savo vaikams ar esate apmastymuose, mes esame čia jog atsakytume į visus Jūsų klausimus ir padėtume išsirinkti tinkamiausią medinės žaidimų aikštelės modelį Jūsų kiemui.

Keli patarimai renkantis aikštelę vaikų žaidimui

Taip pat galime patarti keletą esminių dalykų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš išsirenkat tiek pačią medinę žaidimų aikštelę, tiek jos pardavėją.

 1. Neskubėkite, išsiaiškinkite apie parduotuvę, kurioje nusižiūrėjote savo medinės žaidimų aikštelės modelį. Kas Jums aktualiausia tai mediena iš kurios gaminamos aikštelės, impregnantai kokie naudojami, ar medinės žaidimų aikštelės yra sertifikuotos, koks pristatymo terminas bei svarbiausias klausimas ar medinės žaidimų aikštelės turi garantijas ir būtinai įsigilinkite į garantines sąlygas, kad žinotumėte, ką turite atlikti iš savo puses ir kokių rekomendacijų laikytis jog medinės žaidimų aikštelės garantija galiotų. Tai visi šie aspektai labai svarbūs prieš perkant ir išsirenkant savo medinę žaidimų aikštelę vaikams. Siūlome nepatingėti atlikti savo namų darbus, tuomet būsite patys tikrai jog padarėte viską, kad išsirinkti patikimiausią ir kokybiškiausią variantą.
 2. Įtraukite į pasirinkimo procesą ir vaikus, leiskite jiems parodyti, kokia medinė žaidimų aikštelė jiems labiausiai patiktų, kokių pramogų norėtų joje labiausiai, taip ne tik turėsite bendro laiko drauge, tačiau ir vaikai patys išsirinkę savo modelį, labiau juo džiaugsis gavę ir pamatę jau gyvai. O kartu galėsite ir įtraukti į surinkimo procesą, kuris taip pat atneš gražaus ir kokybiško laiko visai šeimai. Vaikai gali būti puikūs pagalbininkai atliekant paprastus darbus, paduodant varžtus ar įrankius.

Taigi, naudinga atminti, kad vaikų žaidimo aikštelės yra skirtos Jūsų vaikams, todėl renkantis įtraukite į diskusiją ir juos. Tai bus pats geriausias jų pasirinkimas, o Jūsų sprendimas.

Straipsniu talpinimas

Vandens filtrai namui – sprendimai neskubant

Vandens filtrai namui. Kiekvienas namo savininkas ir jame gyvenantys nori užsikrinti vandens kokybę. Kadangi kiekvienas šaltinis turi skirtingą vandens sudėtį, kai kuriems tenka priimti sprendimus dėl vandens tiekimo į namus kokybės užtikrinimo. Tinkamiausias vandens kokybės užtikrinimui namuose yra vandens filtrai.

Vandens filtrai namui

vandens filtrai namui

Šylant orams atgyja daugybė statybos sektorių. Prijungti namą prie vandens tiekimo sistemos taip pat gali būti vienas iš darbų sąraše. Nors kai kurie vartotojai tenkinasi vandeniu, kurį filtruoja Brita vandens filtrų pagalba, tačiau našumo reikalaujantys renkasi galingesnius. Brita filtrai gali išfiltruoti nemažai vandens per dieną, tačiau tam teks užtikrinti vandens įpylimą, laukimą filtruojant ir keičiant filtrus. Vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt užtikrina ir garantuoja našumą pagal name gyvenančių asmenų skaičių. Tačiau prieš tai naudinga ištirti vandenį, kad būtų galima parinkti tinkamiausius filtrus. Tad skubėti tikrai nėra prasmės.

Siūlomų filtrų rūšys

Pureaquafilter.lt ilgametę darbinę patirtį turintys specialistai renkantis filtrus namui rekomenduoja neskubėti. Tai nėra mados vaikymasis ir pavydo emocijų demonstravimas prieš kaimynus. Kadangi filtrų namui yra kelios pagrindinės rūšys, ne visiems namams reikalinga kiekviena filtravimo sistema.

 • Mechaniniai filtrai išfiltruoja iš vandens smėlį, molį, dumblą, rūdis ir kitas nepageidaujamas medžiagas, ked jos nepatektų į namų vandens tiekimo sistemą. Tai vadinama pirminio filtravimo sistema, kuri gali būti montuojama tiek prie vandens įvado lauke, tiek namuose;
 • Vandens nugeležinimo filtrai namuose tarnauja iš vandens šalinant esantį geležį, sieros vandenilį. Namui reikalinga vandens kokybė bus užtikrinta šios filtravimo sistemos pagalba. Didelis vandens kiekis vandenyje daro jį neskaidriu ir neskaniu. Sieros vandenilis prideda ir nemalonų dvoką, kuris panašus į supuvusius kiaušinius;
 • Kietas vanduo namuose pastebimas iškart. Ant naudojamo vandens prietaisų paviršių dažniau kaupiasi kalkių nuosėdos. Į tai nekreipiant dėmesio ir nenaudojant minkštinimo bei nukalkinimo filtrų dažniau genda ir namų buityje naudojama technika. Vandens šildymo boileriai yra pagrindiniai prietaisai, kuriems didelė įtaką daro kietas vanduo. Po to seka skalbimo mašinos, indaplovės, kavinukai. Nukalkinimo ir minkštinimo filtrai namui užtikrins maksimalų kalkių nuosėdų atsikratymo veiksmą.

Ieškantiems geriausių filtrų namui Pureaquafilter.lt parinks tinkamiausius po konsultacijos. Filtrus pristatys ir sumontuos bei atliks nuolatinę filtravimo sistemų priežiūrąn name.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Vandens filtrai – sveikatos garantas

Vandens filtrai daugiau asocijuojasi su buityje naudojamo vandens kokybės gerinimu. Neretai buityje galima rasti 2-3 litrų talpos filtrus Brita. Tačiau tai tik minimalaus vandens poreikio tenkinimui. Esant dideliam bei kokybiškam vandens suvartojimui ne tik buityje, bet ir biure naudinga rinktis filtravimo sistemas, kurios pajėgios išvalyti didesnį vandens kiekį.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Toje erdvėje, kurioje filtruoto vandens poreikis yra didesnis nei gali garantuoti Brita filtrai, į pagalbą skuba Pureaquafilter.lt specialistai. Didesni pajėgumai ir didesnio vandens kiekio išfiltravimas leidžia patogiai naudoti vandenį nesibaiminant jo kokybe. Pureaquafilter.lt filtrai vandens kokybės gerinimui yra parenkami individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo poreikius. Todėl namuose ar biure galėsite naudotis tokiu kokybiško vandens kiekiu kokio būtinybę turite.

Kokybiškas vanduo – sveikatos šaltinis

Daugelis sutiks, kad kokybiškas ir švarus vanduo yra sveikatos šaltinis. Ne veltui žmonės kalba ir moko savo vaikus, kad sveikatai įtakojantys ir palaikantys elementai yra trys.

 • Oras;
 • Maistas;
 • Vanduo.

Tad pasinaudoję Pureaquafilter.lt rekomendacijomis bei patarimais, Jūsų namuose ar biure bus sumontuoti vandens filtrai ar filtravimo sistemos. Jos užtikrins kenksmingų dalelių patekimui į Jūsų organizmą ar gamybos procesą. Štai kodėl filtravimui siūlomos Pureaquafilter.lt sistemos yra tokios populiarios Lietuvoje.

Ką Pureaquafilter.lt siūlo

vandens filtravimo sistemos

 

Pasidomėjus ką siūlo Pureaquafilter.lt specialistai vandens filtravimui ir kokius filtrus gali pasiūlyti, vargu ar sau nerasime tinkamiausius. Filtrų rūšių su konkrečia paskirtimi yra gan daug, todėl pasikonsultavus atrasite tai ko ieškote – vandens filtrus kokybės užtikrinimui.

 • Vandens nugeležinimo sistemos;
 • Vandens minkštinimo filtrai;
 • Geriamo vandens gaminimo sistemos;
 • Filtrai skalbyklėms ar indaplovėms;
 • Filtrai dušui.

Vieninteliai filtrai, kurių nepavyks rasti Pureaquafilter.lt, tai – Brita. Tačiau atsižvelgiant į savo poreikius, greičiausiai tokių ir neieškote, nes Jums reikalingas didesnio vandens kiekio filtravimas, todėl Pureaquafilter.lt vandens filtras bus geriausias pasirinkimas.

Jei apie vandens filtrus tik svarstote, bandote išsirinkti geriausius, visada naudinga pasikonsultuoti tam, kad atrasti geriausią atsvaros tašką ir įsigyti naudingiausius Jums. Vanduo – Jūsų sveikatos eliksyras.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Saugos patarimai, nuomojant automobilį Vilniuje

Saugos patarimai. Kaip patyręs suaugęs asmuo, kuris ne pirmą kartą keliauja Vilniuje, tikriausiai esate susipažinę su šiuo scenarijumi: išlipote iš lėktuvo – galbūt pavargę ir alkani – susiradote savo nuomotą automobilį, pasirašote sutartį ir išvažiuojate. Pirmas ir svarbiausias dalykas, kurį reikia prisiminti, kai jūs gaunate automobilį, yra toks: jūs nesate susipažinę su šiuo automobiliu. Tai, kad nesate susipažinę su transporto priemone, yra didžiausia nelaimingų atsitikimų priežastis ne tik Vilniaus mieste.

Saugos patarimai

saugos patarimaiPrieš išsinuomojant automobilį

 Pasitarkite su savo draudimo brokeriu Vilniuje ir pasidomėkite savo kredito kortelės kelionių apsauga, kad išsiaiškintumėte viską, ką jums reikia žinoti apie draudimą. Dažnai, Vilniaus automobilių nuomos agentūros siūlo įsigyti papildomą draudimą, tačiau ne visada jums jo reikia. Taip pat, jeigu atsiimate automobilį naktį – turėkite mažą žibintuvėlį, norint atlikti kokybišką automobilio apžiūrą. Tam pasitarnauti gali ir išmanusis telefonas. Kiekvienas jų turi žibintuvėlio funkciją.

Atsiimant automobilį

 • Svarbiausias dalykas, ką turite žinoti, tai perskaityti visą nuomos sutartį prieš ją pasirašant. Įsitikinkite, kad nėra jokių paslėptų mokesčių. Jeigu kyla klausimų, iš karto klauskite savo nuomos agentūros konsultanto, kad šis jums paaiškintų viską, ką jums reikia žinoti. Taip pat, būkite pasiruošę tinkamą mokėjimo kortelę, kad paskutinę minutę nereikėtų ieškoti pinigų susimokėti depozitui.
 • Taip pat, prieš išvažiuojant su nuomotu automobiliu, būtinai apžiūrėkite jį. Jei yra žala, pažymėkite tai ant popieriaus. Nuotraukos bus naudingos, jei nuomos agentūra bandys jus laikyti atsakingu už padarytą žalą. Vizualiai patikrinkite, ar padangos yra gerai pripūstos, ir kad nėra didelio nevienodo protektoriaus nusidėvėjimo, dėl kurio gali kilti problemų dėl transporto priemonės. Taip pat, atidarykite bagažinę ir patikrinkite, ar yra atsarginė padanga.
 • Atidarykite gaubtą ir patikrinkite skysčių lygius. Galite patikrinti alyvą, antifrizą ir plovimo skystį.
 • Užkurkite automobilį, leiskite jam pašilti ir patikrinkite, ar kuro bakas yra pilnas.
 • Susipažinkite su automobiliu. Sureguliuokite sėdynę ir veidrodžius (galinio vaizdo ir šoninius veidrodžius), patikrinkite langų valdiklius, išbandykite priekinio stiklo valytuvus, posūkio signalus, priekinius žibintus ir kt.
 • Kai būsite pasiruošę, pasivažinėkite su automobiliu. Jeigu kyla kokių nors nesklandumų, girdite keistą garsą – iš karto apie tai informuokite savo nuomos agentą.

Grąžinant automobilį

automobiliu nuoma vilniuje

Automobilį grąžinkite tokį patį, kokį gavote. Jeigu pasiėmėte automobilį pilnu baku, grąžinkite jį taip pat pilnu baku. Be to, patikrinkite banko sąskaitą, kad įsitikintumėte, kad jums yra grąžintas depozitas.

Naudinga žinoti, kad Proautonuoma.lt automobiliu nuoma Vilniuje siūlo rinktis ne tik verslo klasės, bet ir taupius, ekonominės klasės automobilius.

Sugedo prietaisas, kokybiškas buitinės technikos remontas

Jei sugedo prietaisas, visada ieškome kokybiško ir mažiau imančio meistro. Gabesni lietuviai gedimus pašalina patys, bet ne visi pagalvoja apie pasekmes, savarankiškiems pataisymams, niekas garantijos nesuteiks. Teks remontuoti ir remontuoti patiems, kol neišmesite.

Sugedo prietaisas

sugedo prietaisas buitinės technikos remontas

Buitinės technikos gedimai nėra išvengiami. Nesvarbu, kad ir kaip saugote savo prietaisus, prižiūrite ir juos valote, ateina diena, kai tenka kažką „pakrapštyti”. Tokį posakį galima išgirsti neretai iš vartotojų, kuriems sugedo prietaisas ir patiems suremontuoti nepavyksta. Tik bėda ta, kad dar ne visi buitinės technikos naudotojai supranta apie pasekmes, kai prietaisus bando remontuoti patys. Tokią situaciją komentuoja Vilniausmeistrai.eu remonto meistrai.

Taip pat skaitykite:

Visų pirma, ne visi vartotojai žino, kad jų turimai buitinei technikai yra suteikiama garantija. Ne, ne, nenaujai perkamai, bet remontuojamai. Vilniausmeistrai.eu buitinės technikos remontas yra siejamas su aukščiausia paslaugos kokybe. Kiekvienam buitinės technikos savininkui yra naudinga žinoti, kad atlikus gedimo šalinimo darbus – suteikiama tam tikra garantija. Priklausomai nuo prietaiso gedimo bei darbų sudėtingumo, darbams yra suteikiama 6 mėnesių ar net visų 12 garantija atliktų darbų kokybei. Tad, jei, po remonto prietaisas sugedo, Vilniausmeistrai.eu atliks buitinės technikos remontą, kam suteiks garantinį laikotarpį.

 Techniką privalu prižiūrėti

Priklausomai nuo buitinės technikos rūšies, ar tai yra dulkių siurblį, ar šaldytuvas, kavos aparatas ar skalbimo mašina, prietaisus privalu prižiūrėti. Tai nereikia, kad dabar viską meskite ir skubėkite nuo jų valyti dulkes. Svarbu žinoti, kad naudojama technika rečiau, bet ją naudinga prižiūrėti. Pavyzdžiui, niekada neleiskite dulkių siurbliui prisipildyti maksimaliai. Gamintojas nurodo tik maksimalią talpą, bet tam tikrų nešvarumų kiekis bei apimtys skiriasi. Tad, greitai prisipildęs ir toliau naudojamas dulkių siurblys patiria didesnes apkrovas nei turėtų. Jis užkaista, kas įtakoja variklio darbui. Kavos aparatą visada privalu išsivalyti po kavos gaminimo. Nėra tokios buitinės technikos, kuri pati susitvarkytų. Taip, yra aparatų, kurie save praplauna patys, bet jei laiku neišsiplausite pieno ar kavos talpyklos, joje gali apsigyventi ir grybelis, pelėsis ar net maistinės kandys. Surūgusiam pienui patekus į kavos aparato dozavimo sistemą, ji paprasčiausiai gali užsikimšti. Vėl gi, teks ieškoti pagalbininkų, meistrų, kurie suremontuotų ar išvalytų.

Taigi, tam, kad buitinės technikos gedimai būtų atitolinti, prižiūrėkite prietaisus teisingai – Vilniausmeistrai.eu

Informacija apie SEO optimizavimo paslaugas

Informacija apie SEO. Galvojant apie sprendimus, kurie galėtų pagerinti kiekvieno verslo situaciją, ypač dažnai minimos SEO paslaugos. Ir iš tiesų – jų nešama nauda yra tokia didelė, kad jau po pusmečio galite sulaukti ženkliai padidėjusio klientų srauto bei išaugusi pelno. Vis tik, verta pastebėti, kad siekiant paties geriausio rezultato, labai svarbu užtikrinti sklandų paslaugos teikėjo bei gavėjo bendradarbiavimą. Vis dėlto, tai padaryti ne visada yra lengva ir realūs pavyzdžiai rodo, kad nesusikalbėjimo tarp šių dviejų pusių pasitaiko ne taip jau ir retai. Kad bendradarbiavimas būtų sklandus, o  nemalonių staigmenų – kuo mažiau, iš anksto verta apibrėžti, ką turėtų suprasti paslaugos teikėjas ir jos gavėjas. Taigi, kaip tik apie šiuos elementus ir kalbėsime šį kartą.

Informacija apie SEO

informacija apie seo

Ką svarbu suprasti klientui?

Savaime suprantama, kiekvienas verslo atstovas turi turėti viziją – jis  privalo žinoti kur norėtų atsidurti po 5 – erių ar 10 metų. Lygiai tą patį reikia vizualizuoti ir tuomet, kai kreipiamasi dėl SEO paslaugų: prieš atvykdamas į susitikimą, klientas jau turi būti tiksliai įvardijęs, ko siekia: didesnio verslo žinomumo; pelno; konkrečios paslaugos ar produkto populiarumo ir t.t. Vis tik svarbu pastebėti, kad šių tikslų tikrai nepavyks pasiekti tuo atveju, jei nebus pritaikyti bei įgyvendinti tam tikri SEO sprendimai. Taigi, natūraliai kyla ir kitas klausimas: ar į SEO paslaugų specialistą besikreipiančiam asmeniui reikia žinoti, kokios SEO paslaugos yra reikalingos? Tikrai ne – tai turi žinoti SEO paslaugų specialistas, jis tik pateiks informaciją ir leis paslaugą pasirinkti. Ne ką mažiau svarbu atsakyti ir į kitą klausimą: ar klientui svarbu žinoti, nuo ko priklauso SEO optimizavimo kaina? Belieka tik pridurti, jog jei žinosite atsakymą į ką tik nuskambėjusį klausimą, tai bus kur kas paprasčiau planuoti savo biudžetą ir suprasti, kodėl teko patirti vienokio ar kitokio dydžio išlaidas.

Ką svarbu suprasti paslaugos teikėjui?

kiek kainuoja seo paslaugos

Taigi, jau aptarėme, ką svarbu žinoti žmogui, kuris planuoja kreiptis į SEO paslaugų specialistą, o dabar – pats metas pakalbėti ir apie šią pusę. Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį yra privalu žinoti SEO paslaugų teikėjui, yra štai toks: jis privalo suprasti, kur yra jo klientas ir kur galėtų jį nuvesti. Na, o tuo atveju, jei klientas jau yra įvardijęs konkrečius pageidavimus, tokiu atveju, SEO paslaugų specialistas tiesiog privalo ieškoti efektyviausių bei greičiausių būdų, kaip tai pasiekti.

Straipsnis rašytas remiantis informacija iš Juokingas.lt: SEO kaina ne vienintelis rodiklis.

Fizinio asmens bankrotas. Procesas apipintas mitais

Fizinio asmens bankrotas Lietuvoje – palyginti naujas reiškinys, be to, ne toks jau ir dažnas, tad labai tikėtina, kad šio priežastys lėmė mitų atsiradimą. Pirmoje šio teksto dalyje jau pateikėme keletą mitų, o taip – ir teisingus atsakymus. Na, o šįkart įvardinsime ir dar kelis mitus. Susipažinę su jais, galėsite būti tikri, kad nuo šiol apie fizinio asmens bankrotą žinote viską, kas svarbiausia.

Fizinio asmens bankrotas

fizinio asmens bankrotas

Mitai:

Mitas nr. 4 – fizinio asmens bankrotas – procesas, kuris trunka neilgai

Dar vienas mitas yra susijęs ir su šio proceso trukme. Reikia akcentuoti, kad dauguma žmonių galvoja, jog fizinio asmens bankrotas trunka neilgai. Ir iš tiesų, yra šalių, kurioje šis procesas įvykdoma greitai, tačiau tik ne tuo atveju, kai kalbame apie Lietuvą. Mūsų šalyje fizinio asmens bankroto procesas, pradedant nuo pirmojo iki paskutiniojo etapo, gali užtrukti net iki 4 – erių metų.

Mitas nr.  5 – bankroto bylą gali iškelti ne tik bankrutuojantis, bet ir kiti asmenys

Kad kuo geriau suprastume fizinio asmens bankroto esmę, būtina paneigti ir dar vieną mitą. Kai kurie žmonės galvoja, kad šią bylą gali iškelti ne tik pats bankrutuojantis asmuo, bet ir kiti asmenys, pavyzdžiui, šeimos nariai ar kreditoriai. Vis dėlto, nieko panašaus – vienintelis asmuo, kuris ir gali inicijuoti šį procesą, yra pat bankrutuojantis asmuo.

Mitas nr. 6 – tokio pobūdžio bylos gali būti nagrinėjamo įvairiose institucijose

Dar vienas mitas, kurį taip pat svarbu paneigti, kai kalbame apie fizinio asmens bankrotą, yra susijęs su vieta, kurioje nagrinėjamos tokio pobūdžio bylos, belieka tik spėlioti dėl kokių priežasčių, tačiau neretai yra galvojama, kad tokio pobūdžio bylos gali būti nagrinėjamos įvairiose institucijose, vis dėlto, reikėtų prisiminti, kad yra tik viena institucija, kuri gali nagrinėti tokio pobūdžio bylas, tai – teismas.

Mitas nr. 7 – fizinio asmens bankroto byla visada baigiasi sėkmingai

Dažnai žmonės galvoja, kad jei asmeniu yra iškeliama fizinio asmens bankroto byla, tai ji visada baigi sėkmingai. Tačiau tai – netiesa, kadangi byla gali būti nutraukiama (tuo atveju, jei nustatoma nesąžininga asmens elgesys), negavus jokių rezultatų. Toks asmuo turi teisę dar kartą prašyti, kad jam būtų keliama fizinio asmens bankroto byla, tačiau ne anksčiau nei po 10 metų.

Tikimės, kad pažintis su šias mitais bus labai naudinga ir padės suprasti, koks iš tiesų yra šis reiškinys. Na, o jeigu turite skolų, spaudžia kreditoriai ir ieškote specialistų – fizinio asmens bankrotas.

Profesionalios SEO paslaugos. Ar viską žinote?

Ne paslaptis, kad kiekvieno verslo atstovai siekia kuo didesnio pripažinimo bei pelno. Belieka tik pridurti, kad yra daugybė priemonių, kurios gali padėti siekti šių tikslų. Viena iš jų yra SEO paslaugos. Ir nors jomis jau galima naudotis tikrai ne vienerius metus, bene labiausiai stebina tai, kad dar ne visi žmonės puikiai supranta jų privalumus. O, kas pasakytina apie juos? Ar jūs esate vienas iš tų žmonių, kuris tikrai viską žino apie SEO paslaugos privalumus? Pats metas tai patikrinti.

Profesionalios SEO paslaugos

profesionalios seo paslaugos

Profesionalias paslaugas nuo mėgėjiškų galima atskirti, kokius specialistai naudoja įrankius. Optimizuoti internetinį puslapį iš vidaus dar nereiškia, kad sėkmė jau Jūsų rankose ir piniginėje. Dažnai specialistai naudojasi ir trečiųjų šalių paslaugomis, todėl neretai, išnykus paslaugoms išnyksta ir rezultatai. Profesionalios SEO paslaugos leidžia šito išvengti ir po paslaugos atlikimo. Viena iš profesionalių įmonių yra SEO.itturas.lt, kurios stažas siekia daugiau nei 6 metus.

Naudinga pasidomėti:

Sulauksite daugiau lankytojų

kiek kainuoja paslaugos?

Vienas iš SEO paslaugos privalumų yra tas, kad bus pagerintos jūsų internetinės svetainės pozicijos paieškos sistemose, tad galite tikėtis kur kas didesnio srauto lankytojų. Kaip žinia, tai yra vienas iš būdų padidinti savo esamų klientų skaičių bei pritraukti naujų vartotojų. Taigi, jei jau ilgą laiką ieškote atsakymo į klausimą, ką daryti, kad jūsų verslą reprezentuojanti interneto svetainė būtų geriau matoma ir labiau lankoma, tokiu atveju, verta prisiminti, kad būtent šį privalumą turi SEO paslaugos.

Didesnis pasitikėjimas

puslapio trust flow

Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas verslas siekia atrodyti patikimai. Žinoma, to reikia siekti įvairiais būdais, o svarbiausias iš jų – laiku ir kokybiškai suteikti prekes ar paslaugas savo klientams. Vis dėlto, yra ir kitų dalykų, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi menkos smulkmenos, tačiau iš tiesų  taip pat gali prisidėti siekiant sukurti patikimo verslo įvaizdį. Tai – aukštos pozicijos paieškos sistemose. Kaip žinia, būtent SEO  paslaugos ir suteikia tokią galimybę. Taigi, jei norite atrodyti solidžiai bei patikimai, pasistenkite, kad jūsų verslą reprezentuojanti interneto svetainė užimtų aukštą poziciją.

Patrauklios kainos

kiek kainuoja seo?

Kalbant apie šio pasirinkimo privalumus, negalima pamiršti ir dar vieno: SEO paslaugos ir jų kainos yra ypač patrauklios. Be to, verta pastebėti ir tai, kad šias paslaugas užsakęs asmuo ar įmonė gauna net keliagubą naudą. Taigi, mokate tik už vieną paslaugą, tačiau jų teikiamą naudą matysite ir pastebėsite net kelių aspektų atžvilgiu.  Tad  SEO  paslaugos yra ypač ekonomiškas pasirinkimas.

Taigi, kaip matyti, šios paslaugos turi ypač patrauklių privalumų, tačiau dar labiau džiugina faktas, kad tai – dar ne visos geriausios jų savybės. Taigi, nepraleiskite galimybės susipažinti ir su kitais šios paslaugos privalumais.

Profesionalios SEO paslaugos, atraskite kokybę, sutaupykite lėšų ir laiko – SEO.itturas.lt

SEO paslaugos kainos. Ką reikia žinoti?

Dažnai yra užduodamas klausimas, ar verta mokėti už SEO paslaugos, bei kiek jos kainuoja. Nėra tikslaus atsakymo, ar tikslios kainos už šias paslaugas. Tačiau, mokėti už tai tikrai verta. Galbūt reikėtų sakyti, kad jūs ne mokate už paslaugas, tačiau investuojate į savo verslą. Optimizuoti savo paieškos rezultatus pačiam yra nepatartina, ypač, jeigu neturite daug patirties ir įgūdžių. Šį darbą yra geriausia palikti specifikuotoms agentūroms su kvalifikuotais specialistais, išmanančiais savo darbą.

SEO paslaugos kaina

seo paslaugos kaina

Jei tik vienu sakiniu būtų įmanoma apibūdinti kas nulemia SEO paslaugų kainas, būtų ženkliai paprasčiau. Dabar gi, tenka aptarti daug kriterijų lemiančių kainą. Svarbiausias momentas prieš pradedant paslaugos procesą – internetinio puslapio būklės nustatymas. Nuo to gali priklausyti ne tik paslaugos teikimo trukmė, bet ir SEO paslaugos kaina. Kuri gali kilti atsiradus papildomiems darbams arba sumažėti, jei darbų nebus. Naudinga žinoti, kad papildomi darbai prailgina ir darbų atlikimo laiką, todėl jie truks šiek tiek ilgiau. SEO.itturas.lt yra viena iš komandų, kuri kone pirmoji pradėjo teikti SEO paslaugas. Todėl šiai dienai galima drąsiai tvirtinti, kad jų kainos yra optimalios rezultatams. Jei ieškote SEO paslaugos ir gera kaina, SEO.itturas.lt specialistai yra geriausias pasirinkimas. Yra ir kitų kriterijų, kurie kainai padeda svyruoti.

Naudinga pasidomėti:

Paslaugų apmokėjimo būdai

Yra keletas skirtingų mokėjimo modelių, priklausomai nuo to, kaip norite įgyvendinti SEO paslaugas, teigia SEO.itturas.lt specialistas.

Jie yra keli:

 • Laisvai samdomi darbuotojai dažniausiai yra samdomi mokant valandinį mokestį, arba mokestį už projektą.
 • SEO agentūros dažniausiai ima mėnesinį mokestį.

Kokybė

kiek kainuoja seo paslaugos

Svarbu nepamiršti kokybės ir kaip ją atskirti pagal kainą. Jeigu SEO paslaugų agentūra jūsų prašo žymiai didesnės kainos, nei SEO.itturas.lt – tai gali reikšti, kad brangesnė agentūra padarys daugiau darbo ir gali pateikti jums geresnius rezultatus. Bet, kita vertus, tai ne visada gali būti tiesa. Kartais kaina nėra kokybės garantija arba to, kad kaina yra tikrai teisinga. Taigi, svarbu yra pasidomėti keliomis SEO agentūromis, pasidomėti, kokias paslaugas jos teikia už tam tikrą kainą ir nuspręsti, kuri jums yra tinkamiausia. Atsiųskite SEO.itturas.lt užklausimą dėl SEO paslaugos atlikimo el. paštu info@itturas.lt ir jie Jums pateiks kainą, kurios negalėsite atsisakyti. Galite ir pasiskambinti telefonu +37067726777 konsultacijai. Arba galėsite palyginti su kitomis agentūromis.

Kita vertus, mokėti už SEO paslaugą per mažai taip pat yra rizikinga, kadangi tai gali ne padidinti jūsų internetinio verslo pelną, tačiau jį sumažinti, bei visiškai sujaukti planus. Štai kodėl verta ieškoti SEO.itturas.lt paslaugos kainos vidurio.

Dažniausiai galima derėtis. Galimybė derėtis dėl šios paslaugos kainos ypač didelė, kuomet ieškote laisvai samdomų darbuotojų ar konsultantų. Tačiau, galima derėtis ir su SEO.itturas.lt agentūra, kuri turi ilgametę patirti ir lengvai gali sutikti nuleisti, kad ir keliasdešimt eurų nuo kainos.

Norint pamatyti rezultatus, reikia laiko. Atminkite, kad SEO yra ilgalaikė investicija. Per pirmuosius kelis mėnesius mažai tikėtina, kad pamatysite ar pajausite teigiamą grąžą už tai, ką mokate. Jei gausite kokybiškai atliktą darbą, tai bus naudinga jums ilgą laiką, todėl nesijaudinkite, jei tuoj pat nematote rezultatų. Tai natūralus procesas, kuris tik kantriausiems leidžia pasiekti geriausių rezultatų GOOGLE paieškos sistemoje. SEO.itturas.lt yra ta agentūra, kuri turi visus reikiamus įrankius šių rezultatų įgyvendinimui. Nepraleiskite progos iškilti pigiau. Pasidomėję pastebėsite, kaip ženkliai gali skirtis SEO paslaugos kaina.

Jūs visada galite pakeisti savo nuomonę. Nors agentūros gali stengtis užrakinti jus į ilgalaikę sutartį, nėra daug kliūčių jums keisti savo planų ateityje. Bet kuriuo metu galite pakeisti paslaugų teikėjus, pakeisti pasirinktą paketą arba sujungti esamas paslaugas su naujomis paslaugomis. SEO.itturas.lt gali pasiūlyti itin lanksčias kainas ir apmokėjimą. Abipusiu susitarimu galima pasirašyti sutartį arba dirbti be jos, paliekant savaiminę eigą. Jei klientas mato rezultatus, jis ir toliau investuoja į teikiamas SEO paslaugas.

Pradėkite atrasti kokybę savo internetiniam verslui – SEO.itturas.lt